Пошук x

Введiть назву товара, ключове слово або артикул

Доставка та оплата

Інтернет-магазин sadivnyk.kiev.ua здійснює доставку по всій території України:

Доставка у відділення «Нова Пошта». Відправка замовлень здійснюється кожного дня, крім неділі та святкових днів. Замовлення оформлені після 16:00 відправляються наступного дня. Вартість доставки залежить від об'ємної ваги замовлення. Якщо замовлення оформлено з післяплатою (накладений платіж) слід враховувати додаткову комісію нової пошти за перерахування у розмірі 20 грн + 2% від суми накладеного платежу. Час доставки 1-3 дні, в залежності від міста доставки.

Доставка кур'єром «Нова Пошта» по Україні. Відправка замовлень здійснюється кожного дня, крім неділі та святкових днів. Замовлення оформлені після 16:00 відправляються наступного дня. Вартість доставки залежить від об'ємної ваги замовлення. Якщо замовлення оформлено з післяплатою (накладений платіж) слід враховувати додаткову комісію нової пошти за перерахування у розмірі 20 грн + 2% від суми накладеного платежу. Час доставки 1-3 дні, в залежності від міста доставки.

Доставка у відділення «Укр Пошта». Відправка замовлень здійснюється кожного дня, крім неділі та святкових днів. Замовлення оформлені після 16:00 відправляються наступного дня. Вартість доставки замовлення залежить від об'єму та ваги. Середній термін доставки складає від 3 до 5 днів. 

Самовивіз замовлення. Ви можете забрати своє замовлення особисто з нашого магазину, який знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Колекторна 3А. Будь-ласка, зв'яжіться з нашим менеджером для узгодження часу та дати самовивозу. 

Оплата:

Накладений платіж «Нова Пошта» - оплата здійснюється при отриманні замовлення, комісія  «Нової Пошти» складає 20 грн + 2% від загальної суми замовлення.  Товари вартістю до 500 грн відправляються тільки після повної оплати замовлення. Крім того, деякі товари можуть бути відправленні після часткової оплати замовлення. 

Оплата картою через LiqPay - В процесі оформлення замовлення ви можете скористатись оплатою через платіжний шлюз LiqPay. Дуже швидкий та безпечний спосіб оплати замовлення.

Оплата готівкою при самовивозі - у разі самовивозу, Ви можете оплатити замовлення при отриманні у нас в магазині за готівку або кредитною картою. 

Перед відправкою всі товари перевіряються на відсутність пошкоджень та комплектацію.

Будь ласка, перевіряйте відсутність механічних пошкоджень і комплектацію, наявність всіх товарів при отриманні замовлення у присутності працівника "Нової Пошти". 

Якщо у Вас виникли питання — будь ласка, зателефонуйте нам.